Připojuji k serveru…
Připravuji prostředí

Prodej chalupy 125 m², Vidice

Property information

4 900 000 Kč

Cena včetně DPH

V nabídce

Zastupující realitní specialisté

Description

Nabízíme k prodeji chalupu s kouzelnou atmosférou v obci Vidice, hodinu od Prahy, pouhých 10 km od Kutné Hory a 15 km od Kolína a dojezdem do Prahy do 1 hodiny. Lokalita nabízí absolutní klid, soukromí a ideální zázemí pro víkendové úniky z města i případně trvalé bydlení.

Chalupa byla doposud využívána převážně k rekreaci a nachází se v krásné přírodě, která láká k procházkám, cyklovýletům i odpočinku.

Dispozice a stav nemovitosti: Dům je rozdělen na dvě části. V první části se nachází tři samostatné pokoje, prostorná kuchyně s jídelnou a koupelna. Druhá část nabízí pokoj, samostatnou kuchyni a toaletu. Obytná plocha činí přibližně 125 m².

Na dům navazuje hospodářská část s přístupem na půdu. Půda má vysoký strop a nabízí zajímavý potenciál pro vybudování obytného podkroví.

Součástí domu je také velký praktický skladovací prostor a chladný sklep.

Pro zájemce je k dispozici zpráva z technické inspekce nemovitosti.

Inženýrské sítě: - voda ze studny (sdílená se dvěma sousedními pozemky) je přivedena do domu - na pozemku je připravena přípojka na obecní vodovod, který zatím není zaveden do domu - tlaková kanalizace byla zřízena a připojena v roce 2022

Zahrada a venkovní zázemí Na pozemku o rozloze 1 143m2 se nachází krytý bazén s filtrací a osvětlením, s možností ohřevu vody pomocí sluneční energie. Zahrada nabízí dostatek soukromí, prostoru pro relaxaci, rodinné oslavy i grilování. K dispozici je venkovní krb a příjemné posezení. Dalším benefitem jsou dva uzamykatelné objekty – jeden naproti domu a druhý v zadní části domu, které lze využít jako sklad, dílnu nebo garáž.

V případě zájmu o prohlídku či více informací mě neváhejte kontaktovat.

Lokace

Loading...

Financování

Zajistíme Vám nejvýhodnější financování

V rámci skupiny P4L GROUP Vám zajistíme nejvýhodnější financování a postaráme se o hladký proces prodeje Vaší stávající nemovitosti, pokud bude potřebná k financování této investice. Samozřejmostí je kompletní právní i finanční servis.

Při koupi nemovitosti do osobního vlastnictví se stanete vlastníkem nemovitosti a můžete využít financování prostřednictvím hypotéky.Po podpisu rezervační a kupní smlouvy budete postupně hradit dohodnuté splátky, včetně hypotéčního úvěru, pokud si jej sjednáte.
Zjistit více

Výše půjčky
3 920 000 Kč
* Reprezentuje celkovou částku, kterou si klient přeje půjčit na financování nemovitosti. Tato hodnota ovlivňuje splátky a celkové náklady úvěru.
Úroková sazba
4.5 %
* Udává procento, které klient platí jako úrok z půjčené částky. Sazba závisí na typu půjčky a podmínkách poskytovatele.
Doba trvání půjčky
30 let
* Označuje časový rámec, po který bude úvěr splácen. Délka splácení ovlivňuje výši měsíční splátky a celkovou úrokovou zátěž.

Přehled kalkulace

Výše půjčky

3 920 000 Kč

Cena nemovitosti

4 900 000 Kč

Úroková sazba

4.5 %

Doba splácení

30 let

Vaše měsíční platba
0
* Uvedené částky jsou orientační, počítáme s 20% vlastních zdrojů. Pro přesné informace nás kontaktujte.

Služby BsK

Pomůžeme Vám i po výběru nemovitosti.

Vedle samotného prodeje nebo pronájmu Vám umíme pomoci také se správou, energiemi a vybavením interiéru přes prověřené služby v rámci BsK ekosystému.

spravasklidem.cz Navštívit stránky

Nechte správu pronájmu na nás, investujte s klidem.

Správa s klidem převezme veškerý provoz Vaší investiční nemovitosti, výběr nájemců, smlouvy, platby i servis, a Vy budete sbírat stabilní výnosy bez každodenní agendy.

Bez závazku. Ozveme se do 24 hodin.

Správa s klidem
Innogy
Služba BsK

Energie s Innogy

Přepis energií, kontrola smlouvy i nastavení vhodného tarifu bez zbytečného obíhání poboček a formulářů.

Podobná nabídka