Připojuji k serveru…
Připravuji prostředí

Prodej stavebního pozemku 897 m², Liberec

Přečíst nahlas by Sophie AI

Poslechněte si automaticky vygenerovaný popis inzerce.

Property information

4 290 000 Kč

Cena včetně DPH

V nabídce

Zastupující realitní specialisté

Description

Nabízíme k prodeji stavební pozemek o celkové výměře 897 m² v žádané a klidné části Liberce – Doubí, v ulici Chrpová. Lokalita kombinuje příjemné bydlení v zeleni s velmi dobrou dostupností do centra města i na hlavní dopravní tahy.

Pozemek je dle územního plánu určen k výstavbě rodinného domu, chaty a také je velmi vhodný k umístění mobilního domu. Velkým benefitem je otevřený výhled na Ještěd, který dává místu jedinečný charakter a přidanou hodnotu nejen pro bydlení, ale i do budoucna z hlediska investice.

V přilehlé komunikaci jsou vedeny inženýrské sítě – vodovodní řad a plynovod. Elektřina je zavedena do půlky pozemku. Kanalizace v lokalitě není, odpadní vody se běžně řeší vlastní ČOV nebo jímkou.

K pozemku je zpracován základní projekt rodinného domu, který může posloužit jako výchozí podklad pro další plánování nebo úpravy dle vlastních představ.

Doubí patří mezi dlouhodobě vyhledávané lokality díky klidu, okolní přírodě a zároveň výborné dostupnosti – centrum Liberce je v dojezdové vzdálenosti, v okolí najdete občanskou vybavenost, školy, školky i možnosti pro sport a volný čas.

Pozemek je vhodný jak pro vlastní bydlení, rekreaci nebo investiční příležitost.

Pro více informací mě neváhejte kontaktovat.

Lokace

Loading...

Financování

Zajistíme Vám nejvýhodnější financování

V rámci skupiny P4L GROUP Vám zajistíme nejvýhodnější financování a postaráme se o hladký proces prodeje Vaší stávající nemovitosti, pokud bude potřebná k financování této investice. Samozřejmostí je kompletní právní i finanční servis.

Při koupi nemovitosti do osobního vlastnictví se stanete vlastníkem nemovitosti a můžete využít financování prostřednictvím hypotéky.Po podpisu rezervační a kupní smlouvy budete postupně hradit dohodnuté splátky, včetně hypotéčního úvěru, pokud si jej sjednáte.
Zjistit více

Výše půjčky
3 432 000 Kč
* Reprezentuje celkovou částku, kterou si klient přeje půjčit na financování nemovitosti. Tato hodnota ovlivňuje splátky a celkové náklady úvěru.
Úroková sazba
4.5 %
* Udává procento, které klient platí jako úrok z půjčené částky. Sazba závisí na typu půjčky a podmínkách poskytovatele.
Doba trvání půjčky
30 let
* Označuje časový rámec, po který bude úvěr splácen. Délka splácení ovlivňuje výši měsíční splátky a celkovou úrokovou zátěž.

Přehled kalkulace

Výše půjčky

3 432 000 Kč

Cena nemovitosti

4 290 000 Kč

Úroková sazba

4.5 %

Doba splácení

30 let

Vaše měsíční platba
0
* Uvedené částky jsou orientační, počítáme s 20% vlastních zdrojů. Pro přesné informace nás kontaktujte.

Služby BsK

Pomůžeme Vám i po výběru nemovitosti.

Vedle samotného prodeje nebo pronájmu Vám umíme pomoci také se správou, energiemi a vybavením interiéru přes prověřené služby v rámci BsK ekosystému.

spravasklidem.cz Navštívit stránky

Nechte správu pronájmu na nás, investujte s klidem.

Správa s klidem převezme veškerý provoz Vaší investiční nemovitosti, výběr nájemců, smlouvy, platby i servis, a Vy budete sbírat stabilní výnosy bez každodenní agendy.

Bez závazku. Ozveme se do 24 hodin.

Správa s klidem
Innogy
Služba BsK

Energie s Innogy

Přepis energií, kontrola smlouvy i nastavení vhodného tarifu bez zbytečného obíhání poboček a formulářů.

Podobná nabídka